Co nabízíme

Kroužky

LEGO Objevitel

Děti v tomto věku rádi objevují svět kolem sebe a tento program podněcuje přirozenou dětskou touhu bádat, objevovat a učit se.

Za použití speciálních LEGO Education DUPLO sad děti získávají první zkušenost v mnoha oblastech, jako je například matematika a věda, chápuní okolního světa, kreativní bádání nebo sociální emociální vývoj.

Děti si osvojí znalosti a dovednosti z nejrůznějších oblastí běžného života. Budou rozvíjet svou fantazii, motoriku, tvořivost, početní a komunikační dovednosti, technické dovednosti a mnoho dalších.

Hodina pod vedením proškoleného lektora je strukturovaná, ale zároveň se vhodně prokládá volnou hrou.

Systém LEGO Education je navržen tak, aby mohl být využíván více dětmi najednou a rozvíjel tak u dětí schopnost spolupráce.


Čt 16:00 - 16:45 Přihlásit

od 4 do 5 let

Inženýr Stavitel

Inženýr stavitel je program LEGO Education určený pro děti ve věku 5-6 let. Pomocí speciálních sad LEGO Education na principu LEGO technic velikosti DUPLO se děti poprvé setkávají s ozubenými koly a jednoduchými mechanismy.

Začnou zkoumat principy jednoduchých strojů a přístrojů a experimentovat se silami, rovnováhou či převody. Během tohoto kurzu děti objevují takové oblasti jako jsou věda, matematika, technologie, design, vesmír,...

Kromě toho se děti učí rozvíjet své technické dovednosti, tvůrčí myšlení, jemnou motoriku, jazykové vyjadřovací schopnosti, schopnost řešení problémů a systém spolupráce.

Program vede vyškolený instruktor LEGO Education ze vzdělávacího centra Kiddum.


Po 15:45 - 16:30 Přihlásit
St 16:10 - 16:55 Přihlásit
St 17:05 - 17:50 Přihlásit

od 5 do 6 let

LEGO Mechanik

Při tomto kurzu budou děti využívat sadu LEGO Education jednoduché a hnané stroje. Dílky převážně LEGO technik s motůrkem a napájecí baterií umožní dětem postupně se dostat od konstrukcí jednoduchých strojů k experimentům s modely reálných strojů a mechanizmů poháněných motorem na baterii. Během kurzu budou děti také zkoumat převodové mechanizmy včetně převodových skříní a diferenciálu. Pomalu se tak ponoří do světa jednoduché fyziky nebo třeba i matematiky aniž by si to uvědomovaly.


Po 16:45 - 17:45 Přihlásit
Út 16:35 - 17:35 Přihlásit
St 17:05 - 18:05 Přihlásit
Čt 17:00 - 18:00 Přihlásit

od 5 do 7 let

LEGO Matematika a Logika

Kroužek vhodný pro předškoláky. Hravou formou děti trénuji matematické schopnosti za pomocí LEGO kostiček.


Bohužel již nemáme žádné volné termíny


od 5 do 6 let

Spike Essential

LEGO® Education SPIKE Essential je novou generací LEGO robotiky pro děti od 6 let. Děti v tomto kroužku staví LEGO modely, které následně propojí s tabletem a naprogramují pomocí jednoduchého vizuálního programu navrženého tak, aby se děti hravou formou seznámily s prvními základy programování a pomalu si začali osvojovat schopnost algoritmizovat - dávat postavenému modelu příkazy ve správném pořadí.


Čt 16:00 - 16:50 Přihlásit
Út 16:35 - 17:35 Přihlásit

od 6 do 8 let

FIRST LEGO LEAGUE Jr.

Kroužek přípravy na robotickou soutěž First Lego League Junior je určen pro děti ve věku 6-10 let a zaměřuje se na jejich přípravu na soutěž. Během kurzu děti využívají vzdělávací stavebnici Lego Education Spike Essential, která je speciálně navržena pro jejich věkovou skupinu. Kroužek je zábavný a interaktivní, kde děti seznámí s principy robotiky a základy programování prostřednictvím intuitivního programovacího prostředí. S využitím Lego stavebnic budou tvořit a programovat vlastní roboty, které mají splnit úkoly a mise na téma soutěže. Kromě toho se děti také učí týmové spolupráci, prezentaci svých projektů a kreativnímu řešení problémů. Kroužek přípravy na First Lego League Junior je skvělou příležitostí pro děti, aby rozvíjely svou kreativitu, logické myšlení a dovednosti v oblasti STEM. Kurz je navržen tak, aby dětem poskytl prostor pro experimentování, objevování a vytváření, a připravil je na soutěžní prostředí First Lego League Junior.

Kroužek bude probíhat ve čtvrtek od 17:00

V případě zájmu o kroužek nám dejte vědět.


Bohužel již nemáme žádné volné termíny


od 6 do 10 let

WeDo 2.0 - první robot

LEGO® Education WeDo 2.0 je druhou generací LEGO robotiky pro žáky mladšího školního věku. Systém WeDo 2.0 děti naučí, jak aktivní a zajímavou roli hrají v životě technologie. LEGO Education programy propojují celou řadu předmětů na základní škole jako třeba matematiku, vědy, technologie, biologii, a další.. Každá lekce začíná úvodem do tématu, které je každý týden jiné a krátkou diskuzí. Poté děti k danému tématu postaví model ze stavebnice LEGO Education WeDo 2.0, který následně propojí přes bluetooth s iPadem, pomocí jednoduchého softwaru naprogramují a díky motoru a senzorům rozpohybují. Kromě technických dovedností tak děti během programování rozvíjí i logické myšlení a schopnost algoritmizovat. Děti jsou vedeny ke schopnosti spolupráce a hledání řešení problémů v týmu.


Út 15:30 - 16:30 Přihlásit
St 16:00 - 17:00 Přihlásit
So 09:30 - 10:30 Přihlásit

od 7 do 8 let

Mindstorms Robotika

Kurz je postaven pro využití produktů LEGO Education MINDSTORMS EV3.

LEGO Education MINDSTORMS je svět vzdělávacích robotů. Studenti začnou pracovat na dovednostech v oblasti vědy, techniky, matematiky a fyziky, ale také s přesahem do schopností sociálních, kreativních a komunikačních. Postupně se děti dostanou od jednoduchých mechanismů k sofistikovaným robotům které mají například gyroskopové, ultrazvukové, dotykové či barevné čidlo. Hravým způsobem se také děti učí základy kódování a programování robotů. Hodina je vedena proškoleným lektorem LEGO Education.


Po 16:45 - 18:15 Přihlásit
So 10:30 - 12:00 Přihlásit

od 9 do 14 let

SPIKE Prime

SPIKE Prime nepřetržitě zapojuje studenty prostřednictvím hravých vzdělávacích aktivit, aby přemýšleli a řešili složité problémy bez ohledu na úroveň jejich vzdělání. Od jednoduchých projektů až po neomezené možnosti kreativního designu SPIKE Prime pomáhá studentům naučit se základní dovednosti STEAM používané v 21. století potřebné k tomu, aby se staly inovativními studenty ... a zároveň se bavily!


Út 16:35 - 17:50 Přihlásit

od 10 do 14 let

Programování her

Kroužek programování s využitím Arcade MakeCode je skvělou příležitostí pro děti, které se zajímají o vytváření vlastních her. Během kroužku se děti naučí programovat pomocí Scratche, dětského programovacího jazyka, který je intuitivní a snadno pochopitelný. S využitím Arcade MakeCode mají možnost přenést své dovednosti a vytvořit skutečné hry, které mohou hrát na herních konzolích. Kurz je zábavný a interaktivní, kde děti postupně objevují principy programování, vytvářejí herní scény, přidávají postavy, vylepšují interakce a přidávají zvuky a efekty. Kroužek programování s Arcade MakeCode nabízí dětem možnost projevit svou kreativitu a logické myšlení skrze vytváření vlastních her a jejich následné sdílení s ostatními. Je to jedinečná příležitost, jak děti seznámit s programováním, herním designem a poskytnout jim základní dovednosti pro tvorbu vlastních digitálních her.


Út 17:45 - 19:00 Přihlásit

od 10 do 15 let

Scratch - programování pro děti

Kroužek programování s použitím programovacího jazyka pro děti Scratch je určen pro mladé nadšence do světa technologie a programování. Během kurzu se děti naučí základy programování pomocí intuitivního grafického prostředí Scratch, které jim umožní vytvářet interaktivní příběhy, hry a animace. Skrze kreativní a zábavné úkoly budou objevovat principy sekvencí, smyček a podmínek, a postupně se seznámí s dalšími programátorskými koncepty. Děti si rozvíjí logické myšlení, řešení problémů a týmovou spolupráci, zatímco si hrají a tvoří vlastní projekty. Kroužek programování se Scratchem je skvělou příležitostí pro děti, aby se seznámily s programováním a objevily potenciál technologie jako nástroje pro jejich kreativitu a inovaci.


Čt 15:00 - 16:00 Přihlásit

od 10 do 15 let

FIRST LEGO LEAGUE

V případě zájmu o kroužek FLL nám dejte vědět.

Kroužek přípravy na robotickou soutěž First Lego League je zaměřen na rozvoj dovedností dětí prostřednictvím vzdělávací stavebnice Lego Education. Během kurzu se děti učí tvořit a programovat vlastní robotická zařízení, která mají splnit úkoly související s tématem soutěže. S pomocí Lego stavebnic a speciálního programovacího prostředí se děti seznamují s principy robotiky, technickým inženýrstvím a programováním. Kromě samotné konstrukce a programování robotů se kroužek také zaměřuje na týmovou spolupráci, řešení problémů a prezentaci výsledků. Děti se učí plánovat a testovat své nápady, vylepšovat své modely a algoritmy a získávají dovednosti potřebné pro úspěšnou účast ve First Lego League soutěži. Kroužek přípravy na robotickou soutěž First Lego League je skvělou příležitostí pro děti, které se zajímají o techniku, programování a týmovou práci, a poskytuje jim platformu pro rozvoj jejich kreativity, inovace a praktických dovedností.


Po 16:45 - 18:15 Přihlásit

od 10 do 16 let

Kroužky ve školách

ZŠ Školní, Praha 4

Na ZŠ Školní nabízíme tyto kroužky:

PO 14:00 - 15:00 WeDo - První robot pro 1.-2. třídu
PO 15:05 - 16:35 Mindstorms robotika pro 3.-5. třídu

Kroužek mohou navštěvovat i děti, které do této školy nechodí.


Po 14:00 - 15:00 Přihlásit
Po 15:05 - 16:35 Přihlásit

Školní 700, Praha 4-Braník

ZŠ náměstí Svobody 2 - Praha 6

Na ZŠ náměstí svobody nabízíme ve spolupráci s Vlaštovka - spolek pro volný čas následující kroužky LEGO robotiky:

ST 14:00 - 15:00 WeDo - první robot (1.-2. třída ZŠ)
ST 15:15 - 16:45 Mindstorms robotika (3.-5. třída ZŠ)

Kroužky jsou přístupné i pro děti, které nejsou žáky této školy.

Registrace probíhá přes stránky spolku Vlaštovka.


St 15:15 - 16:15 Přihlásit
St 15:15 - 16:45 Přihlásit

náměstí Svobody 930/2, 160 00 Praha 6

ZŠ a MŠ Husinec-Řež

Na ZŠ a MŠ Husinec-Řež nabízíme tyto tří kroužky:

PO 14:00 - 15:00 LEGO robotika pro 1. - 2. třídu
PO 15:05 - 16:05 LEGO robotika pro 3. - 5. třídu
PO 16:10 - 16:55 LEGO mechanika pro děti 4 - 6 let


Po 14:00 - 15:00 Přihlásit
Po 15:05 - 16:05 Přihlásit
Po 16:10 - 16:55 Přihlásit

Ke Škole 17 250 68 Husinec - část obce Řež

ZŠ Zvole

Ve spolupráci s dětským centrem Břežánek nabízíme na ZŠ Zvole kroužek LEGO robotiky pro děti ve věku 6-8 let:

PO 12:00 - 12:45 WeDo - první robot 1. - 2. třída
PO 13:00 - 13:50 Robotika 3. - 4. třída

Registrace probíhá přes dětské centrum Břežánek, kliknutím na "přihlásit" budete přesměrováni na jejich registrační systém (brezanek.webooker.eu).


Po 12:00 - 12:45 Přihlásit
Po 13:00 - 13:50 Přihlásit

J. Štulíka 39, 252 45 Zvole

ZŠ Zdenky Braunerové Roztoky

Na ZŠ Zdenky Braunerové nabízíme tyto kroužky LEGO robotiky:

V budově na Školním náměstí:
ČT 15:00 - 16:00 SPIKE Essential pro děti od 6 do 8 let
ČT 15:00 - 16:00 SPIKE Prime pro děti od 9 let.
ČT 16:10 - 17:10 Inženýr stavitel pro děti 4-5 let
ČT 16:10 - 17:10 LEGO Mechanika pro děti 5-6 let (předškoláci)

V budově Cihelna:
ČT 15:00 - 15:55 SPIKE Essential pro děti od 6 do 8 let
ČT 16:00 - 17:00 SPIKE Prime pro děti od 9 let.

Kroužky v ZŠ Zdenky Braunerové mohou navštěvovat i dětí, které do této školy nechodí.


Čt 15:00 - 16:00 Přihlásit
Čt 16:10 - 17:10 Přihlásit
Čt 15:00 - 15:55 Přihlásit
Čt 16:00 - 17:00 Přihlásit

Školní nám. 470, 252 63 Roztoky

ZŠ Věry Čáslavské

Na ZŠ Věry Čáslavské nabízíme tyto dva kroužky:

ST 14:00 - 15:00 WeDo - První robot pro 1. - 2. třídu
ST 15:05 - 16:35 Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu

Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu - tento kurz nebyl v tomto školním roce otevřen z důvodu nenaplnění minimální kapacity pro otevření kroužku. V případě zájmu nám napište na info@kiddum.cz, rádi kurz nabídneme znovu od druhého pololetí.


St 14:00 - 15:00 Přihlásit

Šantrochova 1800/2, 162 00 Praha 6-Břevnov

ZŠ U Vršovického nádraží

Na ZŠ U Vršovického nádraží nabízíme tyto dva kroužky:

ST 14:00 - 15:00 LEGO robotika pro 1. - 2. třídu
ST 15:00 - 16:30 LEGO robotika pro 3. - 5. třídu


St 14:00 - 15:00 Přihlásit
St 15:00 - 16:30 Přihlásit

U Vršovického nádraží 950, 101 00 Praha 10-Vršovice

ZŠ Táborská, Praha 4

Na ZŠ Táborská nabízíme tyto kroužky LEGO robotiky:

ČT 14:00 - 15:00 SPIKE Essential pro 1. - 2. třídu

Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu - tento kurz nebyl v tomto školním roce otevřen z důvodu nenaplnění minimální kapacity pro otevření kroužku. V případě zájmu nám napište na info@kiddum.cz, rádi kurz nabídneme znovu od druhého pololetí.


Po 14:00 - 15:00 Přihlásit

Táborská 421/45, 14000 Praha 4 - Nusle

ZŠ Stross, Praha 7

Na ZŠ Stross nabízíme tyto dva kroužky LEGO robotiky:

ČT 14:00 - 15:30 Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu
ČT 15:40 - 16:40 WeDo - První robot pro 1. - 2. třídu


Čt 14:00 - 15:30 Přihlásit
Čt 15:40 - 16:40 Přihlásit

Strossmayerovo nám. 990, 170 00 Praha 7-Holešovice.

ZŠ Solidarita, Praha 10

Na ZŠ Solidarita nabízíme tyto dva kroužky:

PO 14:00 - 15:00 WeDo - První robot pro 1. - 2. třídu
PO 15:05 - 16:35 Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu


Po 14:00 - 15:00 Přihlásit
Po 15:05 - 16:35 Přihlásit

Základní škola Solidarita, Praha 10, Brigádníků 510/14

ZŠ Slovenská, Praha 2

Na ZŠ Slovenská nabízíme tyto dva kroužky LEGO robotiky:


ÚT 14:00 - 15:00 WeDo - První robot pro 1. - 2. třídu
ÚT 15:10 - 16:40 Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu - v případě zájmu nás kontaktujte


Út 14:00 - 15:00 Přihlásit

Slovenská 1726/27, 120 00 Vinohrady

ZŠ Satalice

Na ZŠ Satalice nabízíme tyto dva kroužky LEGO robotiky:

ČT 15:30 - 16:30 WeDo - První robot pro 1. - 2. třídu
ČT 15:30 - 17:00 SPIKE Prime robotika pro 3. - 5. třídu

Kroužky v ZŠ Satalice mohou navštěvovat i dětí, které do této školy nechodí.


Čt 15:30 - 16:30 Přihlásit
Čt 15:30 - 17:00 Přihlásit

K cihelně 137, 190 15 Praha-Satalice

ZŠ Průhonice

Na ZŠ Průhonice nabízíme tyto dva kroužky LEGO robotiky:


ÚT 14:30 - 15:30 WeDo - První robot pro 1. - 2. třídu
ÚT 15:30 - 17:00 Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu


Út 14:00 - 15:00 Přihlásit
Út 15:00 - 16:30 Přihlásit

Školní 191, 252 43 Průhonice

ZŠ Nedvědovo náměstí, Praha 4

Na ZŠ Nedvědovo náměstí nabízíme tyto dva kroužky:

ÚT 15:00 - 16:00 LEGO robotika pro 1. - 2. třídu
ÚT 16:00 - 17:00 LEGO robotika pro 3. - 5. třídu


Út 15:00 - 16:00 Přihlásit
Út 16:00 - 17:00 Přihlásit

Nedvědovo nám. 140, 147 00 Praha 4.

ZŠ Na Smetance

Na ZŠ Na Smetance nabízíme tyto dva kroužky:

ST 14:00 - 15:00 LEGO robotika pro 1. - 2. třídu

Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu - tento kurz nebyl v tomto školním roce otevřen z důvodu nenaplnění minimální kapacity pro otevření kroužku. V případě zájmu nám napište na info@kiddum.cz, rádi kurz nabídneme znovu od druhého pololetí.


Čt 14:00 - 15:00 Přihlásit

Na Smetance 505/1 120 00 Praha 2

ZŠ Jílovská

Na ZŠ Jílovská nabízíme tyto dva kroužky LEGO robotiky:

ČT 14:00 - 15:00 WeDo - První robot pro 1. - 2. třídu
ČT 15:10 - 16:40 Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu


Čt 14:00 - 15:00 Přihlásit
Čt 15:00 - 16:00 Přihlásit

Jílovská 1100, 142 00 Praha 4-Lhotka

ZŠ Jitřní, Praha 4

Na ZŠ Jitřní nabízíme tyto kroužky:

ST 14:00 - 15:00 WeDo - První robot pro 1. - 2. třídu
ST 15:00 - 16:30 Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu


St 14:00 - 15:00 Přihlásit
St 15:00 - 16:30 Přihlásit

Jitřní 6, 147 00, Praha 4

ZŠ Jana Masaryka

Na ZŠ Jana Masaryka nabízíme tento kroužek:

PO 15:00 - 16:00 LEGO Robotika pro 1. - 5. třídu


Po 15:00 - 16:00 Přihlásit

J. Masaryka 21/400, 120 00 Praha 2

ZŠ Hostivice

Ve spolupráci s rodinným centrem ZaHRÁTka nabízíme na ZŠ Hostivice kroužek LEGO robotiky pro děti ve věku 4-14 let:

ST 14:20 - 15:20 LEGO robotika pro 1. - 3. třídu (družinové děti)

ST 15:30 - 16:15 Duplo mechanik pro děti od 4 do 6 let
ST 16:20 - 17:05 LEGO robotika pro děti od 6 do 8 let
ST 17:15 - 18:15 LEGO robotika pro děti od 8 do 14 let

Registrace probíhá přes rodinné centrum ZaHRÁTka, kliknutím na "přihlásit" budete přesměrováni na jejich registrační systém (https://zahratka.webooker.eu/Courses?semesterID=10941).


St 15:30 - 16:15 Přihlásit
St 16:20 - 17:05 Přihlásit
St 17:15 - 18:15 Přihlásit
St 14:20 - 15:20 Přihlásit

U Zámecké zdi 1704, 253 01 Hostivice

ZŠ Filosofská, Praha 4

Na ZŠ Filosofská nabízíme tyto kroužky LEGO robotiky:



ST 14:00 - 15:00 WeDo - První robot pro 1. - 2. třídu
ST 15:10 - 16:40 Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu


St 14:00 - 15:00 Přihlásit
St 15:10 - 16:40 Přihlásit

Filosofská 3, 142 00 Praha 4

SCIO škola, Praha 4

Na SCIO škola - Praha 4 nabízíme tyto dva kroužky LEGO robotiky:

ČT 13:30 - 14:30 LEGO robotika pro děti od 6 let

ČT 14:35 - 15:35 LEGO robotika pro děti od 6 let

Kroužky jsou určeny pouze pro žáky této školy.


Čt 13:30 - 14:30 Přihlásit
Čt 14:35 - 15:35 Přihlásit

Boleslavova 250, 140 00 Praha 4-Nusle

PJZŠ Horáčkova, Praha 4

Na PJZŠ Horáčkova nabízíme tyto kroužky LEGO robotiky:



ČT 14:00 - 15:00 WeDo - První robot pro 1. - 2. třídu
ČT 15:10 - 16:40 Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu

ČT 15:10 - 16:10 WeDo - První robot pro 1. - 2. třídu


Čt 14:00 - 15:00 Přihlásit
Čt 15:10 - 16:40 Přihlásit
Čt 15:10 - 16:10 Přihlásit

Horáčkova 1100/14, 140 00 Praha 4-Krč

MFC Štěchovice

V MFC Štěchovice nabízíme tyto tří kroužky:

ÚT 14:50 - 15:45 LEGO robotika pro děti 6 - 8 let
ÚT 15:50 - 16:50 LEGO robotika pro děti od 9 let
ÚT 17:00 - 17:45 LEGO mechanika pro děti 4 - 6 let


Út 14:50 - 15:45 Přihlásit
Út 15:50 - 16:50 Přihlásit
Út 17:00 - 17:45 Přihlásit

Prof. Lista 393, 252 07 Štěchovice

Lauderova základní škola, Praha 2

Pro žáky navštěvující Lauderovu základní školu nabízíme tyto dva kroužky LEGO robotiky:


ÚT 14:00 - 15:00 WeDo - První robot pro 1. - 2. třídu
ÚT 14:00 - 15:30 Mindstorms robotika pro 3. - 5. třídu

Kroužky jsou určeny pouze pro žáky z této školy.


Út 14:00 - 15:00 Přihlásit
Út 14:00 - 15:30 Přihlásit

Belgická 25, 120 00 Vinohrady

Dolní Břežany

Ve spolupráci s dětským centrem Břežánek nabízíme v Dolních Břežanech tyto kroužky:

PO 15:00 - 15:55 LEGO mechanika (5-6 let - předškoláci)
PO 15:05 - 16:05 LEGO robotika (7-8 let)
PO 15:20 - 16:05 LEGO robotika (6-7 let)
PO 16:10 - 16:55 LEGO DUPLO mechanika (4-5 let)
PO 17:00 - 18:30 LEGO robotika (9+)

Registrace probíhá přes webooker dětského centra Břežánek. Kliknutím na "registrovat" budete přesměrováni na jejich registrační systém.


Po 15:00 - 15:55 Přihlásit
Po 15:05 - 16:05 Přihlásit
Po 15:20 - 16:05 Přihlásit
Po 16:10 - 16:55 Přihlásit
Po 17:00 - 18:30 Přihlásit

Na Panský 11, Dolní Břežany

Centrum Na Fialce

Ve spolupráci s centrem Na Fialce nabízíme v Říčanech tyto kroužky:


ST 15:00 - 16:00 LEGO robotika (6-8 let)
ST 16:10 - 16:55 LEGO DUPLO mechanika (4-6 let)
ST 17:00 - 18:30 LEGO robotika (9+)

Registrace probíhá přes webooker centra Na Fialce. Kliknutím na "registrovat" budete přesměrováni na jejich registrační systém.

Tyto kurzy nebyly v tomto školním roce otevřeny z důvodu nenaplnění minimální kapacity pro otevření kroužku. V případě zájmu nám napište na info@kiddum.cz, rádi kurz nabídneme znovu od druhého pololetí.


Bohužel již nemáme žádné volné termíny


Mánesova 2530, 251 01 Říčany

Akce

Jednorázové workshopy s LEGO Education programem. Podívejte se na naši nabídku na rok 2024.

Workshop proběhne na adrese Velehradská 24, Praha 3.
Téma: Minecraft
V neděli 19.05.2024

pro děti od 6 do 14 let: od 15:00 do 17:00 hodin.


od 6 do 14 let Přihlásit

19. 05. 2024 15:00 - 17:00

Tlapková patrola

Workshop proběhne na adrese Velehradská 24, Praha 3.
V neděli 19.05.2024

pro děti od 4 do 6 let: od 15:15 do 16:45 hodin.


od 4 do 6 let Přihlásit

19. 05. 2024 15:15 - 16:45

Robotický workshop

Workshop proběhne na adrese Velehradská 24, Praha 3.
V neděli 26.05.2024

pro děti od 6 do 14 let: od 15:00 do 17:00 hodin.


od 6 do 14 let Přihlásit

26. 05. 2024 15:00 - 17:00

Na stavbě

Workshop proběhne na adrese Velehradská 24, Praha 3.
V neděli 26.05.2024

pro děti od 4 do 6 let: od 15:15 do 16:45 hodin.


od 4 do 6 let Přihlásit

26. 05. 2024 15:15 - 16:45

Harry Potter

Workshop proběhne na adrese Velehradská 24, Praha 3.
V neděli 9.06.2024

pro děti od 6 do 14 let: od 15:00 do 17:00 hodin.


od 6 do 14 let Přihlásit

09. 06. 2024 15:00 - 17:00

Ninjago

Workshop proběhne na adrese Velehradská 24, Praha 3.
V neděli 09.06.2024

pro děti od 4 do 6 let: od 15:15 do 16:45 hodin


od 4 do 6 let Přihlásit

09. 06. 2024 15:15 - 16:45

Vesmírná výprava

Workshop proběhne na adrese Velehradská 24, Praha 3.
V neděli 16.06.2024

pro děti od 4 do 6 let: od 15:15 do 16:45 hodin
pro děti od 6 do 14 let: od 15:00 do 17:00 hodin.


od 4 do 6 let Přihlásit
od 6 do 14 let Přihlásit

16. 06. 2024 15:00 - 17:00

Chytré město

Workshop proběhne na adrese Velehradská 24, Praha 3.
V sobotu 22.06.2024

pro děti od 6 do 14 let: od 15:15 do 17:15 hodin.


od 6 do 14 let Přihlásit

22. 06. 2024 15:15 - 17:15

Auta

Workshop proběhne na adrese Velehradská 24, Praha 3.
V sobotu 22.06.2024

pro děti od 6 do 14 let: od 15:30 do 17:00 hodin.


od 4 do 6 let Přihlásit

22. 06. 2024 15:30 - 17:00

Robotická džungle

Workshop proběhne na adrese Velehradská 24, Praha 3.
V neděli 23.06.2024

pro děti od 6 do 14 let: od 15:00 do 17:00 hodin.


od 6 do 14 let Přihlásit

23. 06. 2024 15:00 - 17:00

Mechanická džungle

Workshop proběhne na adrese Velehradská 24, Praha 3.
V neděli 23.06.2024

pro děti od 4 do 6 let: od 15:15 do 16:45 hodin.


od 4 do 6 let Přihlásit

23. 06. 2024 15:15 - 16:45

Příměstské tábory

Příměstské tábory s LEGO® Education programem jsou skvělou příležitostí, jak dětem zpestřit letní prázdniny smysluplným programem kombinující LEGO® Education výuku s dalšími aktivitami tak, aby si děti užily zábavu a zároveň se u toho něco nového naučily. Celé dopoledne děti tráví programem připraveným dle věkové skupiny a tématu týdne, a odpoledne po obědě venkovními aktivitami. Jedno odpoledne se vydáme na mini-výlet v rámci Prahy, kam to bude záleží na tématu daného týdne.

Věkové rozdělení:

Junior: 4-6 let
Děti v předškolním věku mívají během dopoledne dvě až tři lekce LEGO Education o délce 45 minut. Během těchto lekcí objevují základní mechanismy a převody ozubených kol se speciálními vzdělávacími stavebnicemi s kostičkami podobné LEGO technic. Cílem programu je děti naučit samostatně ve spolupráci s kamarádem postavit model podle plánku, čímž děti trénují prostorovou představivost a jemnou motoriku. Děti vedeme ke spolupráci, a tak se snažíme aby vždy pracovali ve dvojicích

Robotika: 6-14 let
Vhodné pro děti od první třídy ZŠ.

Děti budou v rámci skupiny rozděleny na mladší (děti ve věku 6-9 let), kteří staví modely ze stavebnice WeDo - první robot, případně SPIKE Essential, a následně je programují v blokovém programovacím jazyce pomocí jednoduchých ikon, a starší (děti ve věku 10-14 let), kteří využívají během LEGO Education lekcí stavebnici Mindstorms EV3, případně SPIKE Prime, ze které se již dají postavit sofistikovanější roboti s více senzory, a složitějším programováním. Každý den děti postaví 1-2 roboty (dle obtížnosti), s kterými následně plní různé programovací úkoly. Během programování tak děti trénují své logické myšlení. I přesto, že robotické modely staví děti většinou podle návodů, snažíme se dětem dát i prostor pro rozvoj kreativity a fantazie při tvorbě vlastních LEGO modelů.

Denní program příměstského tábora:
08:00 – 09:00 Příchod / volná hra
09:00 – 10:30 LEGO Education program
10:30 – 10:45 Svačina
10:45 – 12:15  Lego Education program (pokračování v projektu)
12:30 – 13:00 Oběd
13:00 – 15:00 Venkovní aktivity  (*výlet)
15:00 – 16:00 Kreativní tvoření / dokončování projektů z dopoledne
16:00 - 17:00  Odchod dětí domů / volná hra
* tento program dne je pouze předběžný a orientační - může se lišit v závislosti na věkové skupině, programu daného dne, počasí, atd...

Cena příměstského tábora: 5 890 Kč. Uvedená cena je včetně DPH, zahrnuje celodenní stravování (oběd, dopolední i odpolední svačinu), celodenní pitný režim, program LEGO Education vedený vyškoleným lektorem, výlet*, veškeré vybavení, které děti k programu potřebují.

* v závislosti na tématu a programu daného týdne, ale vždy se snažíme aby děti alespoň jedno odpoledne z týdne navštívily nějaký zajimavý program, který zapadá do tématu.

Místa konání:
📍Praha 3 - Kiddům
📍Praha 6 - ZŠ náměstí Svobody
📍Praha 7 - ZŠ Flow
📍Dolní Břežany - Centrum Břežánek
📍Roztoky - ZŠ Zdenky Braunerové Roztoky
📍Říčany - Centrum Na Fialce
📍Hostivice - ZaHRÁTka

1. týden

Star Wars kemp je napínavým dobrodružstvím pro děti ve věku 4-6 let i pro školní děti ve věku 6-14 let, které jsou zapálené do této legendární sci-fi ságy. Mladší děti se prostřednictvím Duplo mechanických stavebnic ponoří do světa Star Wars, kde budou stavět mechanicky rozpohybovatelné modely, které budou pomáhat odolat Impériu.

Starší děti se pak ponoří do světa LEGO robotických stavebnic, kde budou konstruovat a programovat vlastní robotické a droidy inspirované vesmírem Star Wars, abychom mohli pomoct Lukovi, princezně Leie a dalším rebelům v boji proti zákeřnému impériu.


od 6 do 15 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
1.7.2024 - 5.7.2024

1. týden

Týden plný Ninjago příběhů! To je příměstský tábor vhodný pro malé inženýry ve věku 4-6 let. V tomto týdnu se děti během LEGO Education programu ponoří do světa Ninjago příběhu, ve kterých budou zkoumat své první LEGO mechanismy, a rozvíjet své technické dovednosti. Na programu tábora nebude chybět ani stavba ikonického Spinjitzu, za pomoci kterého se naši Ninjové stanou nepřemožitelní! Připravte se na týden plný zábavy a dobrodružsví.


od 4 do 6 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
1.7.2024 - 5.7.2024

2. Týden

Tlapková patrola je vzrušujícím dobrodružstvím pro děti ve věku 4-6 let, které milují dobrodružství a zábavu se svými oblíbenými postavičkami z Tlapkové patroly. Naši malí dobrodruzi se prostřednictvím Duplo mechanických stavebnic připojí k Ryderovi a jeho týmu, aby společně řešili různé úkoly a zachraňovali den ve městě Adventury Bay. Během tábora budou děti stavět různé scény a objekty z prostředí Tlapkové patroly, rozvíjet svou motoriku a fantazii a prozkoumávat svět týmové spolupráce a pomoci druhým. Každé ráno si přečteme příběh a tím, že si postavíme vhodný model z lega napři. vrtulník, hasičské auto, nebo třeba záchranný člun, pomůžeme Tlapkám každý problém vyřešit. Žádná práce neodolá naší tlapce!


od 4 do 6 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
8.7.2024 - 12.7.2024

2. týden / Praha 7

Připojte se k nezapomenutelné Vesmírné misi na našem příměstském táboře s programem LEGO Education! Pro děti ve věku 4-6 let přichystáme program objevující svět LEGO mechaniky, zatímco starší děti od 1. třídy ZŠ se ponoří do světa LEGO robotiky. Během tohoto týdne se vydáme na úžasnou cestu za objevem vesmíru! Děti se stanou vesmírnými průzkumníky, postaví například rekatu či astronomický model, prozkoumají tajemství Marsu, a dokonce se zamyslíme i nad otázkou: "Existují mimozemšťané?". Každý den bude plný nejen LEGO aktivit, ale i mnoho dalších vesmírných výzev! Přijďte se k nám připojit a zažijte náš tábor plný zábavy, vzdělání a vesmírného dobrodružství!


od 4 do 6 let Přihlásit
od 6 do 15 let Přihlásit

ZŠ FLOW, Přívozní 1064, 170 00 Praha 7-Holešovice
8.7.2024 - 12.7.2024

2. týden / Roztoky

Nekonečný souboj mezi padouchy a superhrdiny pokračuje i toto léto! Město je v nebezpečí a starosta nás prosí o pomoc. Potřebujeme si hned první den vytvořit masku a identitu superhrdiny. Na každý den je pro nás připraven úkol, se kterým si budeme muset poradit a zákeřné zloduchy přechytračit. Na to budeme potřebovat postavit pokaždé jiný dopravní prostředek nebo jinou vychytávku pro superhrdiny.


od 6 do 15 let Přihlásit

ZŠ Zdenky Braunerové (budova Cihelna), Kantorova 2485, Roztoky
8.7.2024 - 12.7.2024

2. Týden

Na týden se ocitneme v kouzelných Bradavicích, rozdělíme se do jednotlivých kolejí Nebelvír, Zmijozel, Havraspár a Mrzimor a celý týden budeme soutěžit v růžných dovednostech. Pomáhat tak budeme Harrymu, Ronovi a Hermioně v boji s Voldemortem. V dopoledních hodinách budeme stavět a programovat, odpoledne pak budeme trávit sportem pohybovými aktivitami venku.


od 6 do 14 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
8.7.2024 - 12.7.2024

3. týden

Už je tomu asi 65 milionů let, co dinosauři vyhynuli, nás ale pořád nepřestávají fascinovat! Objevte s námi tajemství jedné z nejúspěšnějších skupin obratlovců, která kdy žila na planetě Zemi - užijeme si u toho spoustu zábavy! Společně se nejen naučíme mnoho zajímavých informací o vývoji a životě dinosaurů, každý den si také postavíme LEGO modely jednotlivých druhů dinosaurů. Už se také nemůžete dočkat?


od 4 do 6 let Přihlásit
od 6 do 14 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
15.7.2024 - 19.7.2024

3. týden / Roztoky

Star Wars kemp je napínavým dobrodružstvím pro děti ve věku 4-6 let i pro školní děti ve věku 6-14 let, které jsou zapálené do této legendární sci-fi ságy. Mladší děti se prostřednictvím Duplo mechanických stavebnic ponoří do světa Star Wars, kde budou stavět mechanicky rozpohybovatelné modely, které budou pomáhat odolat Impériu.

Starší děti se pak ponoří do světa LEGO robotických stavebnic, kde budou konstruovat a programovat vlastní robotické a droidy inspirované vesmírem Star Wars, abychom mohli pomoct Lukovi, princezně Leie a dalším rebelům v boji proti zákeřnému impériu.


od 6 do 15 let Přihlásit

ZŠ Zdenky Braunerové (budova Cihelna), Kantorova 2485, Roztoky
15.7.2024 - 19.7.2024

4. týden / DOLNÍ BŘEŽANY

Připojte se k nezapomenutelné Vesmírné misi na našem příměstském táboře s programem LEGO Education! Pro děti ve věku 4-6 let přichystáme program objevující svět LEGO mechaniky, zatímco starší děti od 1. třídy ZŠ se ponoří do světa LEGO robotiky. Během tohoto týdne se vydáme na úžasnou cestu za objevem vesmíru! Děti se stanou vesmírnými průzkumníky, postaví například rekatu či astronomický model, prozkoumají tajemství Marsu, a dokonce se zamyslíme i nad otázkou: "Existují mimozemšťané?". Každý den bude plný nejen LEGO aktivit, ale i mnoho dalších vesmírných výzev! Přijďte se k nám připojit a zažijte náš tábor plný zábavy, vzdělání a vesmírného dobrodružství!


od 4 do 6 let Přihlásit
od 6 do 14 let Přihlásit

Centrum Břežánek, Na Panský 11, Dolní Břežany
22.7.2024 - 26.7.2024

4. týden

Připojte se k nezapomenutelné Vesmírné misi na našem příměstském táboře s programem LEGO Education! Pro děti ve věku 4-6 let přichystáme program objevující svět LEGO mechaniky, zatímco starší děti od 1. třídy ZŠ se ponoří do světa LEGO robotiky. Během tohoto týdne se vydáme na úžasnou cestu za objevem vesmíru! Děti se stanou vesmírnými průzkumníky, postaví například rekatu či astronomický model, prozkoumají tajemství Marsu, a dokonce se zamyslíme i nad otázkou: "Existují mimozemšťané?". Každý den bude plný nejen LEGO aktivit, ale i mnoho dalších vesmírných výzev! Přijďte se k nám připojit a zažijte náš tábor plný zábavy, vzdělání a vesmírného dobrodružství!


od 4 do 6 let Přihlásit
od 6 do 14 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
22.7.2024 - 26.7.2024

5. týden

STEAM kemp je inovativní příměstský tábor, který propojuje zábavu a vzdělání prostřednictvím interaktivních STEM/STEAM aktivit. Děti se zapojují do projektů a experimentů z oblasti vědy, technologie, mechaniky, umění a matematiky, kde konstruují roboty a mechanismy s využitím stavebnic Lego Education, upravují a vylepšují jejich vzhled a řeší mnoho technických výzev.


od 4 do 6 let Přihlásit
od 6 do 15 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
29.7.2024 - 2.8.2024

5. týden / DOLNÍ BŘEŽANY

Příměstský tábor s programem LEGO Education, na kterém se superhrdinou může stát každý! Mladší stavitele ve věku 4-6 let čeká program s LEGO mechanismy, a starší děti (od 1.třídy ZŠ) se mohou těšit na stavění a programování LEGO robotů. Tématem tohoto týdne bude Avengers - superhrdinové. Během týdne se děti stanou tvůrci a hrdiny svých vlastních LEGO příběhů s oblíbenými hrdiny jako jsou například Kapitán Amerika, Thor, Iron Man, a další. Připravte se na nezapomenutelný týden plný stavění, programování, týmové spolupráce a nových přátelství! Těšíme se na všechny malé i velké superhrdiny!


od 4 do 6 let Přihlásit
od 6 do 15 let Přihlásit

Centrum Břežánek, Na Panský 11, Dolní Břežany
29.7.2024 - 2.8.2024

6. týden / Praha 7

Příměstský tábor Stavba města dětem přináší nezapomenutelnou zábavu a kreativitu prostřednictvím vzdělávacích stavebnic Lego Education. pro děti ve věku 4-6 let, kteří se pomocí duplo mechanických stavebnic Lego Education ponoří do světa města a jeho stavby.

Zábavnými aktivitami a interaktivními projekty budou děti zjišťovat, jaké stroje a nástroje je potřeba využít. Postaví si buldozer, bagr, nebo jeřáb. Skrze týmovou spolupráci a pod vedením našich lektorů budou děti objevovat základní principy mechaniky.


od 4 do 6 let Přihlásit

ZŠ FLOW, Přívozní 1064, 170 00 Praha 7-Holešovice
5.8.2024 - 9.8.2024

6. týden / Praha 7

Co vše je možné si představit pod pojmem chytré město? Kde všude potřebujeme pomoct senzorů a robotů? Postavíme si autonomní robotické auto nebo autobusy, roboty, které díky senzorům nikdy nenabourají, postavíme a naprogramujeme lanovku ve městě a další robotické pomocníky.


od 6 do 16 let Přihlásit

ZŠ FLOW, Přívozní 1064, 170 00 Praha 7-Holešovice
5.8.2024 - 9.8.2024

6. týden / Praha 6

Prozkoumáme svět robotů, kteří nás už v současné chvíli obklopují - zjistíme, kde všude se s roboty potkáváme a postavíme lego verze takových robotů. Budeme stavět například auta, pomocí senzorů dokážeme, že auta budou zastavovat před překážkou, nebo je naučíme samostatně parkovat. Starší skupinka bude například stavět a programovat robotického pomocníka, který zvládne sledovat černou čáru. A mnoho dalšího.


od 6 do 15 let Přihlásit

ZŠ náměstí Svobody, nám. Svobody 930/2, Praha 6
5.8.2024 - 9.8.2024

6. týden

Příměstský tábor s programem LEGO Education, na kterém se superhrdinou může stát každý! Mladší stavitele ve věku 4-6 let čeká program s LEGO mechanismy, a starší děti (od 1.třídy ZŠ) se mohou těšit na stavění a programování LEGO robotů. Tématem tohoto týdne bude Avengers - superhrdinové. Během týdne se děti stanou tvůrci a hrdiny svých vlastních LEGO příběhů s oblíbenými hrdiny jako jsou například Kapitán Amerika, Thor, Iron Man, a další. Připravte se na nezapomenutelný týden plný stavění, programování, týmové spolupráce a nových přátelství! Těšíme se na všechny malé i velké superhrdiny!


od 4 do 6 let Přihlásit
od 6 do 14 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
5.8.2024 - 9.8.2024

7. týden

Vstupte do fascinujícího světa Avatara na našem příměstském táboře s LEGO Education programem, který je vhodný pro děti od 6 let. Týden věnovaný tématu Avatar přinese dětem nejen zábavu s LEGO robotikou, ale i vzrušující příběhy spojené s oblíbenými postavami. Každý den se děti mohou těšit na tématické stavby, a pokud příběh Avatara ještě neznají, postupně se s postavami a příběhem společně seznámíme.


od 6 do 15 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
12.8.2024 - 16.8.2024

7. týden

Čeká nás kouzelný příměstský tábor určený pro děti ve věku 4-6 let, které milují svět Disney a zábavu s mechanickými stavebnicemi Duplo. Naše týdenní dobrodružství bude plné kreativity a objevování. Děti budou vytvářet své vlastní Disney příběhy a scény pomocí oblíbených postaviček a speciálních Lego Education stavebnic. Děti budou zjišťovat a objevovat základní principy mechaniky a konstrukce, zatímco budou stavět modely inspirované světem Disney.


od 4 do 6 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
12.8.2024 - 16.8.2024

7. týden / Říčany

Připojte se k nezapomenutelné Vesmírné misi na našem příměstském táboře s programem LEGO Education! Pro děti ve věku 4-6 let přichystáme program objevující svět LEGO mechaniky, zatímco starší děti od 1. třídy ZŠ se ponoří do světa LEGO robotiky. Během tohoto týdne se vydáme na úžasnou cestu za objevem vesmíru! Děti se stanou vesmírnými průzkumníky, postaví například rekatu či astronomický model, prozkoumají tajemství Marsu, a dokonce se zamyslíme i nad otázkou: "Existují mimozemšťané?". Každý den bude plný nejen LEGO aktivit, ale i mnoho dalších vesmírných výzev! Přijďte se k nám připojit a zažijte náš tábor plný zábavy, vzdělání a vesmírného dobrodružství!


od 4 do 6 let Přihlásit
od 6 do 14 let Přihlásit

Centrum Na Fialce, Mánesova 2530/3a Říčany u Prahy
12.8.2024 - 16.8.2024

8. týden

Příměstský tábor Stavba města dětem přináší nezapomenutelnou zábavu a kreativitu prostřednictvím vzdělávacích stavebnic Lego Education. pro děti ve věku 4-6 let, kteří se pomocí duplo mechanických stavebnic Lego Education ponoří do světa města a jeho stavby.

Zábavnými aktivitami a interaktivními projekty budou děti zjišťovat, jaké stroje a nástroje je potřeba využít. Postaví si buldozer, bagr, nebo jeřáb. Skrze týmovou spolupráci a pod vedením našich lektorů budou děti objevovat základní principy mechaniky.


od 4 do 6 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
19.8.2024 - 23.8.2024

8. týden / Hostivice

Připojte se do našeho Vesmírného týdne na našem příměstském táboře s programem LEGO Education! Děti od 1. třídy ZŠ se ponoří do světa LEGO robotiky. Během tohoto týdne se vydáme na úžasnou cestu za objevem vesmíru! Děti se stanou vesmírnými průzkumníky, postaví například raketu či astronomický model, prozkoumají tajemství Marsu, a dokonce se zamyslíme i nad otázkou: "Existují mimozemšťané?". Každý den bude plný nejen LEGO aktivit, ale i mnoho dalších vesmírných výzev! Přijďte se k nám připojit a zažijte náš tábor plný zábavy, vzdělání a vesmírného dobrodružství!



od 4 do 6 let Přihlásit
od 6 do 15 let Přihlásit

RC ZaHRÁTka, Za Mlýnem 1748, 253 01, Hostivice
19.8.2024 - 23.8.2024

8. týden / DOLNÍ BŘEŽANY

Vstupte do fascinujícího světa Avatara na našem příměstském táboře s LEGO Education programem, který je vhodný pro děti od 6 let. Týden věnovaný tématu Avatar přinese dětem nejen zábavu s LEGO robotikou, ale i vzrušující příběhy spojené s oblíbenými postavami. Každý den se děti mohou těšit na tématické stavby, a pokud příběh Avatara ještě neznají, postupně se s postavami a příběhem společně seznámíme.


od 6 do 15 let Přihlásit

Centrum Břežánek, Na Panský 11, Dolní Břežany
19.8.2024 - 23.8.2024

8. Týden / DOLNÍ BŘEŽANY

Týden plný Ninjago příběhů! To je příměstský tábor vhodný pro malé inženýry ve věku 4-6 let. V tomto týdnu se děti během LEGO Education programu ponoří do světa Ninjago příběhu, ve kterých budou zkoumat své první LEGO mechanismy, a rozvíjet své technické dovednosti. Na programu tábora nebude chybět ani stavba ikonického Spinjitzu, za pomoci kterého se naši Ninjové stanou nepřemožitelní! Připravte se na týden plný zábavy a dobrodružsví.


od 4 do 6 let Přihlásit

Centrum Břežánek, Na Panský 11, Dolní Břežany
19.8.2024 - 23.8.2024

8. týden

Smart City je inovativní příměstský tábor určený pro školní děti ve věku 6-14 let, který je zasvěcen vytváření a zkoumání chytrých měst pomocí LEGO robotických stavebnic. Naši budoucí inženýři a designéři budou pracovat na projektech, které podporují udržitelnost, efektivitu a komfort ve městě budoucnosti. Budou konstruovat a programovat své vlastní roboty, které budou simulovat různé aspekty smart city, jako jsou doprava, energetika, komunikace a mnoho dalšího. Rozvíjt budou své technické dovednosti a kreativitu, ale také pochopí význam udržitelného rozvoje a inovací pro budoucnost.


od 6 do 14 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
19.8.2024 - 23.8.2024

9. týden

Mechanická a robotická džungle je fascinujícím dobrodružstvím pro děti ve věku 4-6 let i pro školní děti ve věku 6-14 let, kteří se chtějí ponořit do světa mechaniky a robotiky. Mladší děti se prostřednictvím Duplo mechanických stavebnic podívají do tajemné džungle, kde budou stavět zvířata, rostliny a mechanické mechanismy, které jim pomohou prozkoumat tajemství přírody a techniky.

Starší děti se pak ponoří do světa LEGO robotických stavebnic, kde budou stavět a programovat vlastní roboty, které jim pomohou objevit zákoutí robotické džungle a řešit technické výzvy. Tento tábor je skvělou příležitostí pro děti rozvíjet svou kreativitu, technické dovednosti a týmovou spolupráci, a to v prostředí plném zábavy a objevování. Připojte se k nám a objevte s námi tajemství Mechanické a robotické džungle!


od 4 do 6 let Přihlásit
od 6 do 15 let Přihlásit

KIDDŮM, Velehradská 24, Praha 3
26.8.2024 - 30.8.2024

Narozeninové oslavy

Chystáte pro své dítě oslavu narozenin? Uspořádáme vám LEGO PARTY!

Vyberte si z různých variant. Vše jde ale samozřejmě i upravit a domluvit dle vašich představ a požadavků.

Program přizpůsobujeme podle věku dítěte.


V případě zájmu o narozeninovou oslavu prosím vyplňte dotazník:
https://forms.gle/sue9DnW2oTzYpLjF9

My se Vám následně co nejdříve ozveme.

Cena za oslavu obsahuje program LEGO Education, výzdobu

Pro děti do 6 let je v ceně 8 dětí.

Pro děti 7 a více let je v ceně 10 dětí.

Za každé další dítě navíc se doplácí podle délky oslavy.

Pro více informací nás kontaktujte na oslavy@kiddum.cz

Mini

Cena s občerstvením: 5 390,-

Cena bez občerstvení: 4 390,-

2 hodiny
8 dětí
5390 Kč

Standard

Cena s občerstvením: 5 990,-

Cena bez občerstvení: 4 990,-

2 hodiny 30 minut
8 dětí
5990 Kč

Maxi

Cena s občerstvením: 6 490,-

Cena bez občerstvení: 5 490,-

3 hodiny
8 dětí
6490 Kč