Náš tým

Karolína

Právě studuji na Fakultě životního prostředí České zemědělské univerzity. Již od dětských let se věnuji stavění a sbírání lega, a tak je pro mě práce s LEGO Education stavebnicemi velmi zábavná. V rámci programu LEGO Education mě fascinuje poznávat a objevovat s dětmi nové stavby a možnosti programování. V rámci příměstských táborů a pedagogické školy mám praxi s dětmi od 3 do 10 let.

Eliška

Jmenuji se Eliška a jsem absolventka anglistiky-amerikanistiky a současná studentka psychologie na FF UK v Praze. Mám moc ráda děti a práce s nimi mě nesmírně baví; v minulosti jsem kromě lektorky na příměstských táborech učila angličtinu v mateřské škole - a právě dětem bych se chtěla profesně věnovat i nadále. Přestože jsem s LEGO sama vyrůstala, neustále mě okouzluje, co všechno se s ním dá vymyslet. Nepřestávám žasnout nad tím, co jsou děti schopné vytvořit a s čím vším si dokáží poradit. Doufám, že je kroužky se mnou budou bavit alespoň tak, jako baví mě samotnou.

Tobiáš

Jsem student vysoké školy, kde se věnuji ekonomii. Avšak moje vášeň pro cestování, mě neustále motivuje k objevování nových míst a kultur. Jedním z mých největších koníčků je sbírání a stavění LEGO stavebnic. Tento koníček mě fascinuje zejména proto, že mi umožňuje kreativní projev a konstrukci unikátních a komplexních modelů. LEGO je pro mě symbolem svobody ve tvorbě, kde jenom moje vlastní fantazie stanovuje limity. Tato schopnost tvořit a konstruovat se snadno přenáší i do mého studijního a cestovatelského života, kde hledám inovativní řešení a neustále se snažím klást si nové výzvy jak ve stavbě lega tak v objevování nových míst.

Tereza

Jsem studentkou pedagogické fakulty Univerzity Karlovy. S dětmi mám zkušenosti, především z letních táborů a školních praxí. Nejvíce mě na práci s dětmi baví jejich sdílená radost z povedeného. Sady LEGO Education umožňují každému dítěti dosáhnout úspěchu. Při stavění každý tedy nejen sdílí nadšení, ale také nevědomky rozvíjí jemnou motoriku, učí se spolupracovat a získává zkušenosti a dovednosti k řešení problémů. Jako studentka učitelství pro 1. stupeň ZŠ v tomto směru vzdělávání vidím hravý a příjemný způsob, který u dětí buduje kladný vztah k dalšímu učení.

Pavla

Jsem studentkou humanitních studií Univerzity Karlovy, ve volném čase si ráda čtu, hraji na ukulele nebo sportuji. Lego kroužky jsou pro mě místem, kde nejenomže s dětmi stavíme a programujeme – máme prostor být kreativní, zvídaví, objevovat, učit se novým věcem – a k tomu všemu si ještě pohrajeme s legem!

Andrea

Jmenuji se Andrea Kautzká. Jsem divadelní herečka a moderátorka, která má ráda práci s dětmi. Jsem veselá, komunikativní a dětem se snažím vytvořit bezpečné prostředí pro jejich kroužky. Práce lega mě fascinuje, protože lego je kreativní a zklidňuje hlavu....

Marie

Jsem studentka druhého ročníku Vyšší odborné školy Publicistiky. Jsem pozitivní a usměvavý človíček, který má rád přírodu. Na legu mě baví to, že má řád a pravidla, ale když si usmyslíme, můžou jít všechna pravidla stranou a otevírá se nám svět nekonečné fantazie

Ema

Jsem mladá holka, která studuje na policejní akademii a miluje pohyb a lidi kolem sebe. Je jedno, jestli je jim pět, padesát nebo devadesát. Ráda se učím novým věcem a předávám je dál. U dětí se mi hrozně líbí, jak dokáží myslet mimo rámec věcí a nebojí se říct svůj názor a nebo se zeptat, pokud něčemu nerozumí. Je to inspirativní a právě proto s nimi ráda pracuji.

Ondřej

Jsem studentem Pedagogické fakulty UK, obor Biologie a Tělesná výchova. Mimo pohybu a přírody mám rád i hudbu, čtení, hry všeho druhu a už roky jsem vedoucím dětského outdoorového klubu. Lego jsem měl v dětství velmi rád a chci dětem ukázat, že můžou mít radost z tvoření a dozvídání se nových věcí - že učení nemusí být nuda.

Vojtěch

Pocházím z Litoměřic a nyní studuji v Praze na Policejní akademii. Mám rád sport, hudbu a mnoho dalších aktivit, mezi které patří i Lego. Už několik let jezdím na dětské tábory jako vedoucí, kde podnikáme mnoho aktivit pro děti různého věku. Rád budu trávit čas s dětmi u stavění lega. Pomáhat jim se stavěním a programováním.

Vít

Studuji na Fakultě Informačních Technologií ČVUT. Ze všeho nejvíc mě baví hudba, ať už poslech rockových klasik, nebo zahrání si Beethovena na svůj saxofon. Deset let jsem byl skautem, a z toho jsem dva roky vedl oddíl. Proto věřím, že si s dětmi celkem rozumím a dokážu jim téma představit zábavným způsobem.

Klára

Som študentkou Akademie výtvarných umění v Prahe, vyštudovala som odbor fotografia a nové média v Bratislave. Venujem sa fotografii a vo voľnom čase rada čítam knihy a počúvam hudbu. Lego vnímam ako kreatívny proces, vďaka ktorému sa deti dokážu mnohé naučiť.

Petra

V současné době studuji obor Humanitní vědy na Univerzitě Karlově. Kromě toho, jsem celý svůj život byla součástí tanečního studia, kde jsem se naučila kreativitě a dovednosti teamové spolupráce. Kromě tance jsem byla dlouhou dobu členkou turistického oddílu, kde jsem pochopila, že hra a učení mohou být spojeny. Mým cílem je inspirovat děti k rozvíjeni vlastní kreativity, zlepšování dovednosti spolupráce a řešení problémů. Chtěla bych, aby se z učení stalo dobrodružství, které je spojeno s radostí a objevováním.

Hana

Volám sa Hana a pochádzam zo Slovenska. V súčasnosti študujem na Fakulte strojní na ČVUT v Prahe. Rada sa bicyklujem a odjakživa ma fascinuje svet techniky. Mám vášeň pre objavovanie kúziel technológie, a preto som nadšená, že môžem deti zaviesť do tohto fascinujúceho sveta prostredníctvom LEGO stavebníc. Pri práci s pohyblivým LEGO nielen vylepšujeme stavby, ale aj programy, čím spájame vedu a zábavu do jedinečného zážitku.

Karolína

Jsem studentkou Filozofické fakulty Univerzity Karlovy oboru Andragogika a personální řízení. Ačkoliv se andragogika zaměřuje na vzdělávání dospělých, tak mě vždy bavila i práce s dětmi. Lego vnímám jako skvělý způsob, prostřednictvím něhož se hravou formou děti mohou učit.

Samuel

Když jsem byl malý, tak jsem si každé vánoce přál Lego Mindstorms, konečně se mi přání splnilo a ještě k tomu je to náplní mé práce. S Legem jsem si nikdy stavět nepřestal a je skvělé, že mohu stavět dál. Vidět děti, jak si hrají a užívají své dětské roky stavěním mi dodá úsměv na tváři.

Natálie

Jmenuji se Natálie a studuji Pedagogickou fakultu UK. Ráda maluji a tvořím, např. vyšívám nebo háčkuji. Kromě toho ráda jezdím na kole a chodím na procházky se svým pejskem. Na práci s dětmi mám nejraději to, že rozvíjím své kompetence jakožto budoucí učitelka a moji trpělivost.

David

Ahoj! Jmenuji se David a jsem studentem na FSV, mezi mé koníčky patří hlavně cestování a sport. Nové technologie mě fascinují odmalička, a učení máme v rodině, tak sem se rozhodl, že spojím příjemné s užitečným a budu sdílet svou vášeň prostřednictvím inspirativních vzdělávacích kroužků.

Polina

Jsem studentkou druhého ročníku VŠCHT, programu biochemie a biotechnologie. Ráda se zajímám o svět biologie a chemie. LEGO jsem vždy jako malá milovala a jsem ráda, že můžeme dnes dětem umožnit nejen stavět podle návodu, ale zároveň rozvíjet svoji kreativitu a fantazii.

Tadeáš

Aktuálně studuji Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Mým největším koníčkem jsou filmy, rád se na ně divám, rád si o nich čtu a rád je studuji. Jsem velmi společenský a rád poznávám nové lidi, přičemž ale nikdy nezapomínám na staré známé. Mezi mé další koníčky patří kreslení, cvičení a počítačové hry.

Matěj

Jmenuji se Matěj a studuji na FD ČVUT. Nejradši trávím svůj volný čas na kole, na túrách po Šumavě s kamarády nebo dlouhými diskusemi o autech a železnici. Vyrostl jsem ale s Legem a láska k němu mě nikdy nepřešla – naopak, jeho možnosti třeba ve spojení s programováním mě nepřestávají fascinovat a jsem rád, že se díky němu společně s dětmi můžu pořád učit nové věci a přitom si užít spoustu zábavy!

Magdaléna

Studuji obor Učitelství pro mateřské školy a ráda s dětmi trávím svůj volný čas. Zajímám se o vesmír a ráda ho spojuji právě s LEGEM. Mám ráda nekonečné možnosti LEGA a pokaždé se dozvím něco nového. Chci být dětem oporou a kamarádkou, která jim pomůže s pochopením principů a možností, které jim LEGO nabízí.

Viktorie

Jmenuji se Viki a jsem studentkou Politologie a mezinárodních vztahů na Univerzitě Karlově, takže s programováním nemám na první pohled moc společného. Zato ale sdílím velkou lásku k LEGO stavebnicím a k práci s dětmi, s čímž mám díky velké rodině a dělání vedoucí na táborech už nějaké zkušenosti. Na lektorování kroužku LEGO Education mě fascinuje propojení hravosti a zkoumání s učením, objevováním a rozvíjením nespočtu oblastí, které děti využijí i dále v životě.

Ondřej

Jsem student vysoké školy, aktivně se věnuji sportu, LEGU a počítačovým hrám.

Neustále hledáme nadšené, kreativní a dynamické instruktory, které baví práce s dětmi a výrobky značky LEGO®. Chtěli byste se stát součástí našeho týmu, kde si ceníme talentu a zkušeností, budeme rádi, když nám pošlete váš životopis na info@kiddum.cz